Sale!
SKU: 9000179/B REX

I Classici di Rex Decoro Chain A/B/C Posa B Calacatta Gold Glossy 6mm 360 x 240

Pllaka nga qeramika made in Italy. Të përshtatshme për shtrim, veshje, banjo, kuzhinë, fasadë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni I Classici di Rex përbëhet nga:

8 ngjyra (Statuario / Calacatta Gold / Brazilian / Portoro / Marquinia / Decò Wood White / Decò Wood Pearl / Decò Wood Black)

16 dimensione (160×320 / 160×160 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×240 / 80×180 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 30×120 / 30×60 / 26.5×180 / 20×180 / 20×120 / 15×120)

2 trashësi (6mm / 10mm)

3 struktura (matsoft / shkëlqim)

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

92.50 zbritje -14.99% 78.63

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

M 2
Dimensions 240 × 360 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

I CLASSICI

SASIA

8,64

FORMATI

XL

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping