Sale!
SKU: GA60120L BALDOCER

Grafton Anthracite Lapado 10mm 60 x 120

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për mure, dysheme, veshje, shtrim, banjo, kuzhinë, enterier dhe kënde intime.

 

Koleksioni Grafton përbëhet nga:

4 ngjyra (Ivory / Silver / Grey / Anthracite)

7 dimensione (120×120 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60 / 20×60)

1 trashësi (10mm)

2 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

31.00 zbritje -15% 26.35

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

GRAFTON

SASIA

1,44

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping