Sale!
SKU: 762081 REX

Esprit de Rex Neutral Gris Matte 10mm 60 x 60

Pllaka nga qeramika me kualitet të lartë italian. Të përshtatshme për mure, dysheme, enterier, qëndrim ditor, dhoma gjumi dhe kënde intime.

 

Koleksioni Esprit de Rex përbëhet nga:

6 ngjyra (Vintage gris / Moderne gris / Neutral gris / Vintage brun / Moderne brun / Neutral brun)

6 dimensione (120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / vrazhdë)

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

36.50 zbritje -14.99% 31.03

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

M 2
Dimensions 60 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

ESPRIT DE REX

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping