Sale!
SKU: EP4590M PAMESA

Erding Pearl Matte 10mm 45 x 90

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, kuzhinë, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Erding përbëhet nga:

2 ngjyra (Ash / Pearl)

4 dimensione (120×120 / 75×75 / 60×120 / 45×90)

1 trashësi (10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

30.00 zbritje -20% 24.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 45 × 90 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

ERDING

SASIA

1,22

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping