Sale!
SKU: 743727 CERIM

Details Wood Taupe Matte 10mm 15 x 120

Pllaka nga qeramika me kualitet të lartë italian. Të përshtatshme për dysheme, shtrim, banjo, kuzhinë, dhoma gjumi, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Details Wood përbëhet nga:

5 ngjyra (White / Grey / Taupe / Beige / Brown)

5 dimensione (30×120 / 20×120 / 15×120 / 60×60 / 40×80)

2 trashësi (10mm / 20mm)

2 struktura (mat / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

41.00 zbritje -15% 34.85

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 15 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Kuzhina, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

DETAILS WOOD

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping