Sale!
SKU: 9000199 CEDIT

Cromatica Gradiente Grigio-Verde Matte 6mm 360 x 240

Pllaka nga qeramika me kualitet të lartë italian. Të përshtatshme për mure, banjo, kuzhinë, enterier, dhoma gjumi dhe kënde intime.

 

Koleksioni Cromatica përbëhet nga:

9 ngjyra (Bianco / Grigio / Cenere / Verde / Rosa / Cobalto / Opale / Gradiente bianco-rosa / Gradiente grigio-verde)

3 dimensione (360×240 / 120×240 / 120×120)

1 trashësi (6mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

253.00 zbritje -27.93% 182.33

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

M 2
Dimensions 360 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Ngjyra-ngjyra

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

CROMATICA

SASIA

8,64

FORMATI

XL

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping