SKU: CC2020/C4 BARDELLI

Colore & Colore C4 Glossy 8mm 20 x 20

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, enterier, banjo, kuzhinë, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Colore & Colore përbëhet nga:

36 ngjyra

6 dimensione (2.5×10 / 10×10 / 10×40 / 20×20 / 5×40 / 40×40)

1 trashësi (8mm)

1 strukturë (shkëlqim)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

50.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 20 × 20 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Kuqe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

COLORE&COLORE

SASIA

1,00

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping