SKU: CC1040/A2 BARDELLI

Colore & Colore A2 Glossy 8mm 10 x 40

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, enterier, banjo, kuzhinë, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Colore & Colore përbëhet nga:

36 ngjyra

6 dimensione (2.5×10 / 10×10 / 10×40 / 20×20 / 5×40 / 40×40)

1 trashësi (8mm)

1 strukturë (shkëlqim)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

66.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

M 2
Dimensions 10 × 40 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

COLORE&COLORE

SASIA

1,00

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping