Sale!
SKU: BC3060 BALDOCER

Brunswich Ceniza Matte 10mm 30 x 60

Pllaka nga qeramika Made in Spain. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, kuzhinë, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Brunswich përbëhet nga:

3 ngjyra (Acero / Ceniza / Cromo)

6 dimensione (80×160 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

1 trashësi (10mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

23.50 zbritje -15% 19.98

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

M 2
Dimensions 30 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

BRUNSWICH

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping