Sale!
SKU: BN120120S PAMESA

Bracciano Natural Satin 10mm 120 x 120

Pllaka nga qeramika Made in Spain. Të përshtatshme për dysheme, mure,  banjo, kuzhinë, enterier dhe kënde intime.

 

Koleksioni Bracciano përbëhet nga:

4 ngjyra (Natural / Pearl / Taupe / Umber)

5 dimensione (120×120 / 90×180 / 60×120 / 60×60 / 30×60)

1 trashësi (10mm)

2 struktura (gjysmë-shkëlqim / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

54.50 zbritje -20% 43.60

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

BRACCIANO

SASIA

1,44

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping