Sale!
SKU: 738650 REX

Ardoise Blanc Grip 10mm 80 x 80

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për shtrim, veshje, enterier, banjo, dhoma gjumi dhe kënde intime.

 

Koleksioni Ardoise përbëhet nga:

6 ngjyra (Ivoire / Gris / Plomb / Blanc / Ecrù / Noir)

6 dimensione (120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 40×80 / 30.4×60.8)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / vrazhdë)

 

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për shtrim, veshje, enterier, banjo, dhoma gjumi dhe kënde intime.

 

Koleksioni Ardoise përbëhet nga:

6 ngjyra (Ivoire / Gris / Plomb / Blanc / Ecrù / Noir)

6 dimensione (120×240 / 120×120 / 80×80 / 60×120 / 40×80 / 30.4×60.8)

2 trashësi (6mm / 10mm)

2 struktura (mat / vrazhdë)

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

55.50 zbritje -14.99% 47.18

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

M 2
Dimensions 80 × 80 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

ARDOISE

SASIA

1,28

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping