Sale!
SKU: ARS9090M PAMESA

Ardesia Silver Matte 10mm 90 x 90

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për mure, dysheme, banjo, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Ardesia përbëhet nga:

5 ngjyra (Opalo / Earth / Silver / Bronce / Noir)

5 dimensione (120×120 / 90×180 / 90×90 / 60×120 / 45×90)

1 trashësi (10mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

43.50

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 90 × 90 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

ARDESIA

SASIA

1,62

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping