Sale!
SKU: 763509 CEDIT

Araldica Base Corallo Glossy 6mm 120 x 240

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, veshje, banjo, enterier, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Araldica përbëhet nga:

5 ngjyra bazë (Blu / Azzurro / Grigio / Corallo / Cemento)

4 dekore blasone (Blasone blu / Blasone azzurro / Blasone grigio / Blasone corallo)

4 dekore triangoli (Triangoli blu / Triangoli azzurro / Triangoli grigio / Triangoli corallo)

4 dimensione (120×240 / 120×120 / 60×120 / 4.6×80)

1 trashësi (6mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

293.50 zbritje -28.03% 211.23

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

M 2
Dimensions 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Kuzhina

NGJYRA

Kuqe

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

ARALDICA

SASIA

2,88

FORMATI

XL

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping