Sale!
SKU: 754770 CERIM

Antique Marble Royal Marble 05 Glossy 10mm 80 x 80

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për veshje, shtrim, mure, dysheme, banjo, kuzhinë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Antique Marble përbëhet nga:

6 ngjyra (Imperial Marble / Royal Marble / Pure Marble / Ghost Marble / Majestic Marble / Pantheon Marble)

5 dimensione (80×80 / 60×120 / 40×80 / 60×60 / 30×60)

1 trashësi (10mm)

3 struktura (mat / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

49.50 zbritje -15% 42.08

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

M 2
Dimensions 80 × 80 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Eksterier, Banjo, Interier, Kuzhina

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

ANTIQUE MARBLE

SASIA

1,28

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping