Sale!
SKU: 754717 CERIM

Antique Marble Ghost Marble 01 Glossy 10mm 60 x 60

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mveshje, shtrim, mure, dysheme, banjo, kuzhinë, tryeza pune, hapësira komcerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Antique Marble përbëhet nga:

6 ngjyra (Imperial Marble / Royal Marble / Pure Marble / Ghost Marble / Majestic Marble / Pantheon Marble)

5 dimensione (80×80 / 60×120 / 40×80 / 60×60 / 30×60)

1 trashësi (10mm)

3 struktura (mat / shkëlqim / vrazhdë)

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

38.50 zbritje -14.99% 32.73

Afati i parashikuar i liferimit 30 dite

M 2
Dimensions 60 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

ANTIQUE MARBLE

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping