My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Primavera Nero Matte 6mm 120 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Primavera Nero Matte 6mm 120 x 240

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: XLBOA55 MUTINA

Primavera Nero Matte 6mm 120 x 240

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika të cilësisë së lartë italiane. Të përshtatshme për mure, veshje, enterier, banjo, kuzhinë, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Primavera përbëhet nga:

5 ngjyra (Bianco / Grigio / Blu / Verde / Nero)

2 dimensione (120×240 / 120×120)

1 trashësi (6mm )

1 strukturë (mat)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

309.50

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

M 2
Dimensions 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Beton

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

PRIMAVERA

SASIA

2,88

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping