My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Prexious White Fantasy Glossy 6mm 120 x 280 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Prexious White Fantasy Glossy 6mm 120 x 280

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 760292PWF/V54 Uncategorized

Prexious White Fantasy Glossy 6mm 120 x 280

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas

58.50 zbritje -10% 52.65

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

134 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 280 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Oferte, Interier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Mermer

FORMATI

XL

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

3,36

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping