My Cart

Your cart is empty.

SKU: 760292PDA/V50 Uncategorized

Prexious Dream Arabesque Glossy 6mm 120 x 280

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për shtrim, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas

54.50 zbritje -10% 49.05

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

114 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 280 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Oferte, Interier

NGJYRA

Ngjyra-ngjyra

EFEKTI

Mermer

FORMATI

XL

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

3,36

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping