...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Pietre/3 Limestone Pearl Slate-hammered 10mm 40 x 80 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Pietre/3 Limestone Pearl Slate-hammered 10mm 40 x 80

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 748360 CASADOLCECASA

Pietre/3 Limestone Pearl Slate-hammered 10mm 40 x 80

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë italiane. Të përshtatshme për dysheme, mure, shtrim, veshje, banjo, kuzhinë, fasadë dhe kënde intime.

 

Koleksioni Pietre/3 përbëhet nga:

6 ngjyra (White / Pearl / Ash / Coal / Almond / Taupe)

6 dimensione (80×180 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80 / 30×60)

2 trashësi (10mm / 20mm)

2 struktura (mat / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

49.00 zbritje -15% 41.65

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Dimensions 10 × 40 × 80 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

PIETRE3

SASIA

0,96

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping