My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Pietra Mediterranea Nero Soft 10mm 60 x 60 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Pietra Mediterranea Nero Soft 10mm 60 x 60

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 727061 CASADOLCECASA

Pietra Mediterranea Nero Soft 10mm 60 x 60

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika me kualitet të lartë italian. E përshtatshme për banjo, dysheme, enterier, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

28.50 zbritje -20% 22.80

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

45.72 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping