My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Pietra di Gre Naturale 10mm 60 x 60 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Pietra di Gre Naturale 10mm 60 x 60

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 746297 Uncategorized

Pietra di Gre Naturale 10mm 60 x 60

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika me kualitet të lartë italian. E përshtatshme për banjo, kuzhinë, oborr, mure, dysheme, enterier, eksterier dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

22.50 zbritje -15% 19.13

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

119 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Teraco

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping