SKU: 748453 Uncategorized

Perseo Scolpita 10mm 60 x 120

Pllakë nga qeramika me kualitet të lartë italian. E përshtatshme për banjo, kuzhinë, oborr, mure, dysheme, enterier, eksterier dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

23.50 zbritje -10% 21.15

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

66 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,44

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping