My Cart

Your cart is empty.

Sale!
SKU: 753240 Uncategorized

Perseo Naturale 10mm 80 x 180

Pllakë nga qeramika me kualitet të lartë italian. E përshtatshme për banjo, kuzhinë, oborr, mure, dysheme, enterier, eksterier dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

31.50 zbritje -10% 28.35

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

149 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 80 × 180 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

2,88

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping