My Cart

Your cart is empty.

Sale!

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Perseo Lappata 10mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Perseo Lappata 10mm 60 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 748446 Uncategorized

Perseo Lappata 10mm 60 x 120

1 vlerësim

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për shtrim, mure, banjo, kuzhinë, koridor, enterier dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

(0 customer reviews)

29.50 zbritje -19% 23.85

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

12.96 m 2 në stok.
m 2
Dimensions 1 × 6 × 12 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

m2

SASIA

1,44

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping