My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Persa Wenge Decor Glossy 59 x 59 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Persa Wenge Decor Glossy 59 x 59

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 1320 Uncategorized

Persa Wenge Decor Glossy 59 x 59

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

35.00 zbritje -25% 26.25

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

8.55 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 59 × 59 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Kafe

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,04

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping