My Cart

Your cart is empty.

SKU: 39890/239 GESSI

Ovale Wall-fixing cascade shower spout, separate control 238 Steel Brushed

Rubinetë me funksionin ujvarë, me montim në mur dhe me mikser të veçantë. Made in Italy.

 

Koleksioni Cascata përbëhet nga:

14 ngjyra (Chrome / Black metal brushed / Copper brushed / Mirror steel / Steel brushed / Gold CCP / Brushed gold / Aged bronze / Gold PVD / White CN / Black XL / Warm bronze brushed / Antique brass / Brushed brass)

3 struktura (mat / gjysmë-shkëlqim / shkëlqim)

Pajisja plotësuese për këtë produkt: 39892/238

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

1,158.00 zbritje -5% 1,102.00

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 35 × 7.6 × 12 cm
LLOJI

Sanitari

HAPESIRA

Private Wellness

NGJYRA

Steel brushed

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

CASCATA

SASIA

1,00

SANITARI

Dush

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping