...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Oppdal Bomul. Matt 20mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
30549

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 775037 Uncategorized

Oppdal Bomul. Matt 20mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

49.50 zbritje -15% 42.08

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

18 m 2 në stok.
m 2
Weight 48.263889 kg
Dimensions 20 × 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Eksterier, Tarracë R11, Pishina, Oferte

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

m2

SASIA

0,72

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping