...
My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Open Space Azzurrite 1.2 x 1.2 30 x 30 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Open Space Azzurrite 1.2 x 1.2 30 x 30

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: OPS4012 APPIANI

Open Space Azzurrite 1.2 x 1.2 30 x 30

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për mure, dysheme, enterier, eksterier, fasadë dhe kënde intime.

 

Koleksioni Open Space përbëhet nga:

13 ngjyra (Blackite / Rutile / Ematite / Ankerite / Calcite / Vanadio / Zirconio / Cerio / Ramina / Azzurrite / Pirrotina / Ferro / Siderite)

3 dimensione (1.2×1.2 / 2.5×2.5 / 5×10)

1 trashësi (7mm)

1 strukturë (mat)

Për më shumë informata rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

156.20

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

m 2
Dimensions 80 × 30 × 30 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Kalter

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

OPEN SPACE

SASIA

1,26

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping