...
My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Onyx of Cerim Sand Matte 10mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Onyx of Cerim Sand Matte 10mm 60 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 754391 CERIM

Onyx of Cerim Sand Matte 10mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika me kualitet të lartë italian. Të përshtatshme për dysheme, banjo, kuzhinë, qëndrim ditor dhe kënde intime.

 

Koleksioni Onyx of Cerim përbëhet nga:

3 ngjyra (White / Cloud / Sand)

2 dimensione (60×120 / 30×60)

1 trashësi (10mm)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

49.00 zbritje -15% 41.65

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

m 2
Weight 24.131944 kg
Dimensions 10 × 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Eksterier

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

KOLEKSIONI

ONYX OF CERIM

SASIA

1,44

ORIGJINA

Italia

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping