My Cart

Your cart is empty.

Sale!
SKU: 766022 CASADOLCECASA

Onyx & More White Blend Satin 6mm 120 x 280

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për dysheme, mure, banjo, kuzhinë, enterier, shtrim, veshje dhe kënde intime.

 

Koleksioni Onyx&More përbëhet nga:

9 ngjyra (White / Golden / Silver)

secila në variantat Onyx / Blend / Porphyry

10 dimensione (160×320160×160 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×180 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80)

2 trashësi (6mm / 10mm)

3 struktura (satin / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

84.50 zbritje -15% 71.83

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 280 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

ONYX&MORE

SASIA

3,36

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping