SKU: 765908 CASADOLCECASA

Onyx & More Silver Porphyry Slate-hammered 6mm 120 x 240

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për dysheme, mure, banjo, kuzhinë, enterier, shtrim, veshje dhe kënde intime.

 

Koleksioni Onyx&More përbëhet nga:

9 ngjyra (White / Golden / Silver)

secila në variantat Onyx / Blend / Porphyry

10 dimensione (160×320160×160 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×180 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80)

2 trashësi (6mm / 10mm)

3 struktura (satin / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

78.50 zbritje -15% 66.73

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

48 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Mermer

FORMATI

XL

STRUKTURA

Vrazhde

NJESIA

M2

SASIA

2,88

KOLEKSIONI

ONYX&MORE

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping