My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Onyx and More Golden Blend Glossy 10mm 80 x 80. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Onyx and More Golden Blend Glossy 10mm 80 x 80

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 765430 CASADOLCECASA

Onyx and More Golden Blend Glossy 10mm 80 x 80

0 vlerësime

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për dysheme, mure, banjo, kuzhinë, enterier, shtrim, veshje dhe kënde intime.

Koleksioni Onyx&More përbëhet nga:

3 ngjyra (White / Golden / Silver) secila ngjyrë në variantat: Onyx / Blend / Porphyry

10 dimensione (160×320160×160 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×180 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80)

2 trashësi (6mm / 10mm)

3 struktura (satin / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

63.50 zbritje -15% 53.98

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 80 × 80 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

ONYX&MORE

SASIA

1,28

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping