My Cart

Your cart is empty.

Sale!
SKU: 765485 CASADOLCECASA

Onyx & More Golden Blend Glossy 10mm 60 x 60

Pllaka nga qeramika Made in Italy. Të përshtatshme për dysheme, mure, banjo, kuzhinë, enterier, shtrim, veshje dhe kënde intime.

 

Koleksioni Onyx&More përbëhet nga:

9 ngjyra (White / Golden / Silver)

secila në variantat Onyx / Blend / Porphyry

10 dimensione (160×320160×160 / 120×280 / 120×240 / 120×120 / 80×180 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 40×80)

2 trashësi (6mm / 10mm)

3 struktura (satin / shkëlqim / vrazhdë)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

29.50 zbritje -10% 26.55

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

13 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 60 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Oferte, Banjo

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

ONYX&MORE

SASIA

1,08

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping