Sale!
SKU: ON60120L BALDOCER

Oneway Night Lapado 10mm 60 x 120

Pllaka nga qeramika me cilësi të lartë spanjolle. Të përshtatshme për veshje, shtrim, banjo, kuzhinë, dhoma gjumi dhe kënde intime.

 

Koleksioni Oneway përbëhet nga:

5 ngjyra (White / Ivory / Steel / Copper / Night)

7 dimensione (120×260 / 80×160 / 80×80 / 60×120 / 60×60 / 30×60 / 20×60)

2 trashësi (6mm / 10mm)

1 strukturë (gjysëm-shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

31.00 zbritje -15% 26.35

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Metal

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

M2

KOLEKSIONI

ONEWAY

SASIA

1,44

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping