My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj One S Peninsula LH Stone 214x171x226h 6kW Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
One S Peninsula LH Stone 214x171x226h 6kW

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: LO50030002 EFFEGIBI

One S Peninsula LH Stone 214x171x226h 6kW

0 vlerësime

Saunë me dimensione 214 x 171 x 226h dhe me fuqi 6.0 kW. Ana e pasme është mbështetur në mur, ndërsa anët tjera janë të lira. Hyrja në saunë arrihet nga përpara. Gjerësia e moduleve mund të personalizohet. Materialet e saunës janë të përbëra nga druri Canadian Hemlock, Gresporcelan me trashësi 3.5mm dhe nga dyert e xhamit të fortësuar me trashësi 8mm.

 

Sauna përmbanë:

-shtratat nga druri

-ngrohësin me gurë

-panelin kontrollues me prekje

-funksionin automatik për kursim të energjisë

-kovën e integruar në shtratin e poshtëm

-lugën nga druri

-orën me rërë

-sistemin elektrik me gypa të izoluar

-sistemin ndriçues me led rgb për terapi me ngjyra

 

Koleksioni One S përbëhet nga:

4 modele (Peninsula / Niche / Right-hand corner / Left-hand corner)

3 ngjyra (Soft sand / Stone / White cloud)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

26,680.00

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

cop
Dimensions 214 × 171 × 226 cm
LLOJI

Sanitari

HAPESIRA

Private Wellness

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Druri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

cop

KOLEKSIONI

ONE S

SASIA

1,00

SANITARI

Sauna

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping