My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Nur Glossy 10mm 120 x 240 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Nur Glossy 10mm 120 x 240

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 759662 Uncategorized

Nur Glossy 10mm 120 x 240

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika me kualitet të lartë italian. E përshtatshme për banjo, dysheme, mure, enterier, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

49.50 zbritje -10% 44.55

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

14 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 120 × 240 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

2,88

FORMATI

XL

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping