Sale!
SKU: 7336/2 BALDOCER

Nova Tortora Matte 17.5 x 50

Pllakë nga qeramika me kualitet të lartë spanjoll. E përshtatshme për banjo, dysheme, enterier, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

12.00 zbritje -20% 9.60

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

2 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 17.5 × 50 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,31

FORMATI

Tjera

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping