My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Nova Gris Glossy 20 x 50 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Nova Gris Glossy 20 x 50

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 592/3 BALDOCER

Nova Gris Glossy 20 x 50

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika me kualitet të lartë spanjoll. E përshtatshme për banjo, mure, enterier, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

13.00 zbritje -20% 10.40

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

19 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 20 × 50 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Oferte, Banjo

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,00

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping