SKU: NW7575L PAMESA

Niro White Leviglass 10mm 75 x 75

Pllaka nga qeramika të prodhuesit Spanjoll Pamesa. Të përshtatshme për mure, dysheme, kuzhinë, qëndrim ditor, hapësira komerciale dhe kënde intime.

 

Koleksioni Niro përbëhet nga:

1 ngjyrë (White)

6 dimensione (120×120 / 90×180 / 75×150 / 90×90 / 60×120 / 45×90 / 75×75 / 60×60 / 30×60)

1 trashësi (10mm)

1 struktura (shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

35.50 zbritje -20% 28.40

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

0 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 75 × 75 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Banjo, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Mermer

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,69

KOLEKSIONI

NIRO

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping