Sale!
SKU: NL218/GRAPHITE FLAMINIA

Nile Wall hung single-hole bidet Graphite

Bide me montim në mur, me kualitet të lartë italian.

 

Koleksioni Nile përbëhet nga:

5 ngjyra (White / Black / Milky white / Graphite Lava grey)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Ky produkt plotësohet me pajisjen opsionale PLCE dhe PLSG.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

612.00 zbritje -10% 550.80

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

0 COP në stok.
COP
Dimensions 35 × 54 × 23.5 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Graphite

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

NILE

SASIA

1,00

SANITARI

Guaca

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping