My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Nile Soft-closing thermosetting wrapping seat and cover Milky White. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Nile Soft-closing thermosetting wrapping seat and cover Milky White

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: NLCW03/MILKYWHIE FLAMINIA

Nile Soft-closing thermosetting wrapping seat and cover Milky White

Ulëse me mbyllje të butë për guacën NL118 dhe NL118G, Made in Italy.

Koleksioni Nile përbëhet nga:

5 ngjyra (White / Black / Milky white / CarboneLava grey)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

267.00 zbritje -10% 240.30

Afati i parashikuar i liferimit 45 ditë

0 COP në stok.
COP
Dimensions 35 × 48 × 4.2 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Milky White

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

NILE

SASIA

1,00

SANITARI

Guaca

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping