Sale!
SKU: NL40A/LAVAGREY FLAMINIA

Nile Countertop basin cm 40 Lava Grey

Lavaman banaku, me kualitet të lartë italian.

 

Koleksioni Nile përbëhet nga:

5 ngjyra (White / Black / Milky white / GraphiteLava grey)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Ky produkt plotësohet me pajisjen opsionale PLCE dhe PLSG.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

403.00 zbritje -10% 362.70

Afati i parashikuar i liferimit 45 dite

0 COP në stok.
COP
Dimensions 40 × 40 × 10 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Lava Grey

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

KOLEKSIONI

NILE

SASIA

1,00

SANITARI

Lavamane

0
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping