My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i pari për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani eksperiencën tuaj Nile Countertop basin 62 h 20 cm Carbone. Vlerësimet tuaja do të ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira dhe ne do t'i përdorim ato për të përmirësuar produktet tona.
Nile Countertop basin 62 h 20 cm Carbone

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: NL62H20/CARBONE FLAMINIA

Nile Countertop basin 62 h 20 cm Carbone

0 vlerësime

Lavaman banaku, me kualitet të lartë italian.

Koleksioni Nile përbëhet nga:

5 ngjyra (White / Black / Milky white / CarboneLava grey)

2 struktura (mat / shkëlqim)

Për më shumë rreth këtij koleksioni shfletoni katalogun.

Ky produkt plotësohet me pajisjen opsionale PLCE dhe PLSG.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

496.00 zbritje -10% 446.40

Afati i parashikuar i liferimit 30 ditë

COP në stok.
COP
Dimensions 62 × 40 × 20 cm
LLOJI

Sanitari

NGJYRA

Carbone

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

COP

SASIA

1,00

KOLEKSIONI

NILE

SANITARI

Lavamane

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping