My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Nikea White Matte 10mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Nikea White Matte 10mm 60 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: NK60120 Uncategorized

Nikea White Matte 10mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, fasadë, banjo, kuzhina dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

26.50 zbritje -15% 22.53

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

3.6 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 60 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Oferte, Interier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Mermer

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

1,44

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping