My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Nickon Steel Rectificado 10mm 60 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
30761

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: NRS/60120 Uncategorized

Nickon Steel Rectificado 10mm 60 x 120

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Spain. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

31.50 zbritje -10% 28.35

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

52.56 m 2 në stok.
m 2
Dimensions 1 × 6 × 12 cm
NJESIA

m2

SASIA

1,44

LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Kuzhina, Interier, Oferte

NGJYRA

Hiri

FORMATI

Tjera

STRUKTURA

Mat

EFEKTI

Guri

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping