My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Neve Lappato 10mm 80 x 80 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Neve Lappato 10mm 80 x 80

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 737989-1/I48T-5 Uncategorized

Neve Lappato 10mm 80 x 80

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

22.00 zbritje -10% 19.80

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

141.44 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 80 × 80 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Kuzhina

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Gjysmeshkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,28

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping