My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Nera White Matte 10mm 30 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Nera White Matte 10mm 30 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 728581-1/G50 Uncategorized

Nera White Matte 10mm 30 x 120

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

22.50 zbritje -20% 18.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

30.24 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 30 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Eksterier

NGJYRA

Bardhe

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

M2

SASIA

0,72

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping