My Cart

Your cart is empty.

Sale!
Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Nera Cool Gray Matte 10mm 30 x 120 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
Nera Cool Gray Matte 10mm 30 x 120

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 728583-1/B46 CASADOLCECASA

Nera Cool Gray Matte 10mm 30 x 120

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

22.50 zbritje -20% 18.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

28.32 m 2 në stok.
m 2
Dimensions 30 × 120 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Banjo, Interier, Oferte, Eksterier

NGJYRA

Hiri

EFEKTI

Guri

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

0,72

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping