My Cart

Your cart is empty.

Bëhu i/e pari/a për të lënë një vlerësim

Ju lutemi ndani përvojen tuaj Natural Black Stu 10mm 120 x 280 Vlerësimet tuaja do t'i ndihmojnë blerësit e tjerë të bëjnë zgjedhje të mira. Informatat e dhëna nga ju ne do t'i përdorim për t'i përmirësuar produktet tona.
30140

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SKU: 774332 Uncategorized

Natural Black Stu 10mm 120 x 280

0 vlerësime

Pllakë nga qeramika Made in Italy. E përshtatshme për dysheme, shtrim, mure, veshje, banjo, kuzhinë dhe kënde intime.

Brenda Kosovës transporti është falas.

55.00

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

564.48 m 2 në stok.
m 2
Dimensions 0.6 × 12 × 28 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Oferte, Banjo, Kuzhina, Interier

NGJYRA

Zeze

EFEKTI

Njengjyreshe

STRUKTURA

Mat

NJESIA

m2

SASIA

3,36

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping