My Cart

Your cart is empty.

Sale!
SKU: 70013 BENADRESA

Nairobi Marfil Glossy 44.7 x 44.7

Pllakë nga qeramika me kualitet të lartë spanjoll. E përshtatshme për banjo, shtrim, veshje, enterier, kuzhinë dhe kënde intime.

 

Brenda Kosovës transporti është falas.

13.00 zbritje -25% 9.75

Afati i parashikuar i liferimit 24 orë

72 M 2 në stok.
M 2
Dimensions 44.7 × 44.7 cm
LLOJI

Pllaka

HAPESIRA

Kuzhina, Interier, Oferte, Banjo

NGJYRA

Krem

EFEKTI

Mermer

STRUKTURA

Shkelqim

NJESIA

M2

SASIA

1,40

FORMATI

Tjera

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping